Scheppach Afkortzaag HM100T – 5901103901
349,85 Ex btw 289,13
Beschikbaar via nabestelling
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Scheppach Afkortzaag HM100T – 5901103901
Deze innovatieve Scheppach Afkortzaag HM100T – 5901103901 is een combinatie van 2 zaagmachines, namelijke een afkortzaag en een tafelzaag. In de lengte 110 mm en in de diepte 70 mm zagen bij 90°/90° (rechtopstaand). In de lengte 110 mm en in de diepte 40 mm zagen bij 90°/45°, in de lengte 70 mm en in de diepte 70 mm zagen bij 45°/90°, in de lengte 60 mm en in de diepte 35 mm zagen bij 45°/45°. Sterke 1800 Watt motor voor gevarieerde zaagtoepassingen. Lichtgewicht gegoten aluminium design voor gemakkelijk transport. Het zaagblad met 60 tanden blijft scherp en maakt mooi afgewerkte zaagsneden. 2 modes: afkortzagen en tafelzagen, waardoor de zaagmachine geschikt is voor verschillende zaagtoepassingen. Zaagkap om het zaagblad af te schermen voor extra veiligheid.
- Lichtgewicht design voor makkelijke transport
- Krachtige 1800 Watt motor maakt het een veelzijdige zaagmachine
- Compacte bovenkant past gemakkelijk in kleine winkels
- Het 60 TPI carbide zaagblad blijft scherp en maakt zuivere sneden
- Kruissnijder capaciteit tot 340 mm
- Torsie resistent design en topkwaliteit constructie
- Twee modes: Afkortzaag en tafelzaag. Dit maakt de HM100T geschikt voor vele toepassingen
| Afmeting breedte | 465 mm |
| Afmeting hoogte | 630 mm |
| Afmeting lengte | 730 mm |
| Zaag afmeting | Ø 254 mm |
| Motorvermogen | 220 – 240 Volt |
| Tafel | 460 x 335 mm |
| Vermogen | 1800 W |
| Toerental | 5000 tr/min |
| Zaagcapaciteit 45° | 70 / 70 mm |
| Zaagcapaciteit 90° | 110 / 70 mm |






