MasterLock Hangslot, 40mm, alu, 3 cijfers, zwart
16,75 Ex btw 13,84
incl. btw
Artikelnummer: 50-7640EURDBLK Categorie: Hangsloten
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

| Merk | MASTER-LOCK |
| Netto gewicht (kg) | 0,12 |
| Beugelhoogte | 27 mm |
| Schijfuitvoering | Nee |
| Slotkastbreedte | 40 mm |
| Materiaal (slot)beugel | Staal |
| Materiaal slotkast | Aluminium |
| Cijfercombinatie of sleutel | Combinatie |
| Diameter beugel | 6 mm |
| Beugeldikte | 5 tot 10 mm |
| Beugelbreedte | 22 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |






