MasterLock 4 Hangsloten 40mm Gelijksluitend
31,60 Ex btw 26,12
incl. btw
Artikelnummer: 50-140EURQNOP Categorie: Hangsloten
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Hangslot met 40 mm breed huis van massief messing; verpakking van 4 van Masterlock.
Bijzondere kenmerken
- Hangslot met 40 mm breed huis van massief koper voor sterkte, duurzaamheid en corrosiebestendigheid
- Beugel van gehard staal dat extra bestand is tegen doorknippen
- Set van 4 hangsloten met gelijke sleutels
- Cilinder met 4 stiften voor verhoogde beveiliging tegen lockpicken
- Dubbele blokkeerhendels voor extra bescherming tegen openbreken en openslaan
Optimaal geschikt voor
- Kelder- opslageenheden
- Gereedschapskisten- en dozen
- Kluisjes voor scholen, medewerkers en sporters
| Merk | MASTER-LOCK |
| Netto gewicht (kg) | 0,515 |
| Beugelhoogte | 40 mm |
| Schijfuitvoering | Nee |
| Slotkastbreedte | 40 mm |
| Materiaal (slot)beugel | Staal |
| Materiaal slotkast | Messing |
| Cijfercombinatie of sleutel | Sleutel |
| Diameter beugel | 6 mm |
| Beugelbreedte | 22 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| TSA | Nee |
| Met combinatieslot | Nee |






