Ryobi RPP1820PT1845-120 Combokit Telescopische Heggenschaar en Snoeikettingzaag – 5133006684
283,65 Ex btw 234,42
incl. btw
Artikelnummer: 580-5133006684 Categorieën: Elektrische kettingzagen, Heg/Buxus schaar, Ryobi heggenscharen, Snoei gereedschap
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Ryobi RPP1820PT1845-120 Combokit Telescopische Heggenschaar en Snoeikettingzaag – 5133006684
Upgrade je tuingereedschap met deze complete set van RYOBI: de Ryobi RPP1820PT1845-120 Combokit Telescopische Heggenschaar en Snoeikettingzaag – 5133006684, inclusief telescopische snoeikettingzaag Ă©n heggenschaar, perfect voor het onderhoud van hoge heggen Ă©n boomtakken. De combinatie van kracht, bereik en flexibiliteit maakt deze kit ideaal voor zowel de enthousiaste tuinier als de serieuze hovenier. De ONE+™ 18V 20cm Snoeikettingzaag en 45cm Heggenschaar zijn perfect voor het snoeien en trimmen op moeilijk bereikbare plekken. Je hoeft geen ladder meer te gebruiken voor overhangende takken of hoge heggen.
- Twee opzetstukken die op één steel passen, waardoor je ruimte bespaart in je schuur
- Onderdelen van de steel en opzetstukken zijn eenvoudig te verbinden en los te maken voor snel wisselen tussen zagen en snoeien
- Verleng de steel van de heggenschaar tot 2,9 m en de snoeizaag tot 3 m. Zo bereik je hoogtes tot 4 meter
- OPT1845 – 115° verstelbare kop met 4 posities voor veelzijdig snoeien
- OPT1845 – Geschikt voor dikke takken dankzij een mesafstand van 18 mm
- OPT1845 – 45 cm diamantgeslepen messen voor zuiver snoeiwerk
- OPT1845 – Inclusief schouderriem voor extra ondersteuning bij gebruik op maximale lengte
- OPT1845 – HedgeSweep™ accessoire veegt automatisch het snoeisel weg tijdens het snoeien
- OPP1820 – Krachtige motor met een kettingsnelheid van 5,5 m/s, ideaal voor bovenhandse snoeiklussen
- OPP1820 – 20 cm zwaard en ketting voor efficiĂ«nt snoeien en zagen
- OPP1820 – 30° gekantelde zaagkop voor meer controle tijdens het snoeien
- OPP1820 – Automatische kettingsmering voor langdurig zagen met minder rommel
Specificaties:
| Artikelnummer | 5133006684 |
| Aantal meegeleverde accu’s | 1 |
| Capaciteit accu (Ah) | 2.0Ah |
| Laadtijd (min) | 60 |
| Lader inbegrepen | RC18120 |
| Motor | 18V |
| Type accu | Li-ion |
| Gewicht incl. accu (kg) | OPP1820 – 4.13kg (RB1820C); OPT1845 – 4.63 (RB1820C) |
| Gewicht zonder accu (kg) | OPP1820 – 3.7kg; OPT1845 – 4.2kg |
| Geluidsdrukniveau (LpA(dB(A))) | OPP1820 – 83.4; OPT1845 – 81.1 |
| Geluidsvermogensniveau (LwA(dB(A))) | OPP1820 – 90.3; OPT1845 – 92.8 |
| Geluidsvermogensniveau, gegarandeerd (dB(A)) | OPP1820 – 94; OPT1845 – 95 |
| Geleverd in | Meer dan 75% gerecycled karton |
| Standaard meegeleverd | HedgeSweep™-opzetstuk, steeksleutel, schouderriem, beschermhoes en kettingolie |
Gerelateerde producten:
Ryobi RY18HT55A-140 Heggenschaar ONE+ 18V Accu 55cm 5133005499
199,85 Ex btw 165,17Gewaardeerd 0 uit 5Ryobi RHT184520 Heggenschaar 18V Snoerloze- 45cm bladlengte (1x 2.0Ah)- 5133003655
166,85 Ex btw 137,89Gewaardeerd 0 uit 5











