Rems perstang Mini-Press 14V set met bekken M 15+18+22 – 578043R220
1.514,61 Ex btw 1.251,74
- Gratis verzending vanaf âŹ90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Rems perstang Mini-Press 14V set met bekken M 15+18+22 – 578043R220
De Rems perstang Mini-Press 14V set met bekken M 15+18+22 – 578043R220 is een complete REMS perstang set met bekken 16âŻmm, 20âŻmm en 26âŻmm, speciaal samengesteld voor gebruik met de REMS MiniâPress 14âŻV accuâpersmachine. Deze set wordt geleverd in een stevige LâBoxx koffer en bevat naast de bekken ook de accu en snellader, zodat je direct aan de slag kunt met het persen van leidingen. De accuâradiaalpers heeft een elektrohydraulische aandrijving die met een krachtige 14,4âŻV LiâIon accu tot ĂâŻ40âŻmm kan persen, en dankzij de automatische vergrendeling, draaibare perstangenopname Ă©n geĂŻntegreerde LEDâwerklamp is de machine prettig en veilig te gebruiken. De automatische terugloop (gedwongen afloop) garandeert dat elke persing volledig en correct wordt uitgevoerd.
Specificaties:
| Artikelnummer | 578043R220 |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Werktemperatuurberei |  -10 tot +60 °C |
| Persverbinding | Ă 10â40 mm |
| Accu | Li-ion |
| Veiligheidstipschakelaar | Ja |
| Ledwerklamp | Ja |
| Snellaadapparaat | 220-240V |
| Systeemkoffer | L-Boxx |
| Persbek inbegrepen | M 15+18+22 |
Sinds de oprichting in het jaar 1909 ontwikkelt REMS producten voor de buisbewerking, in het bijzonder voor de sanitair- en verwarmingsinstallateur. Allereerst handgereedschappen, dan volgden machines en elektrische gereedschappen. De eis van de firmaoprichter Christian Föll
âREMS moet beter zijnâ was altijd maatstaf voor alle handelingen. Tegenwoordig is REMS een leidende producent van machines en gereedschappen voor de buisbewerking.
Gerelateerde producten:
Rems perstang Mini-Press 22V S recht set met bekken V 15+18+22 – 578039R220
1.683,16 Ex btw 1.391,04Gewaardeerd 0 uit 5Rems perstang Mini-Press 14V set met bekken U 16+20+25 – 578903R220
1.540,28 Ex btw 1.272,96Gewaardeerd 0 uit 5Rems perstang Mini-Press 22V S recht set met bekken M 15+22+28 – 578036R220
1.683,16 Ex btw 1.391,04Gewaardeerd 0 uit 5Rems perstang Mini-Press 22V set met bekken M 15+22+28 – 578047R220
1.669,13 Ex btw 1.379,45Gewaardeerd 0 uit 5Rems perstang Mini-Press 22V set met bekken TH 16+20+26 – 578084R220
1.809,40 Ex btw 1.495,37Gewaardeerd 0 uit 5






