Rems Curvo pijpenbuiger set 12+14+16+18+22 – 580021R220
2.179,13 Ex btw 1.800,93
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Rems Curvo pijpenbuiger set 12+14+16+18+22 – 580021R220
De Rems Curvo pijpenbuiger set 12+14+16+18+22 – 580021R220 is een universele en compacte elektrische pijpenbuiger voor het koud trekbuigen van buizen tot 180 graden. Dankzij het lichte en handzame ontwerp gebruikt u deze buizenbuiger overal, zonder bankschroef en zonder instelwerk. Met een gewicht van slechts 8 kg neemt u de machine eenvoudig mee naar iedere werkplek. De krachtige 1000 W motor met rechts- en linksloop levert directe controle en constante buigkracht. U buigt bijvoorbeeld een 90° bocht in een buis van Ø 22 mm in slechts enkele seconden. Met de traploze elektronische veiligheidstipschakelaar bepaalt u zelf exact de juiste snelheid. De vorm- en drukstabiele buigsegmenten en glijstukken van glasvezelversterkt polyamide begeleiden de buis optimaal en voorkomen scheur- of ribbelvorming. Dankzij de duidelijke schaalverdeling tot 180 graden en heldere markeringen werkt u uiterst precies. Buigsegmenten en glijstukken wisselt u bovendien snel, zodat u efficiënt blijft doorwerken op elke klus.
Specificaties:
| Artikelnummer | 580021R220 |
| Harde, halfharde, zachte koperen buizen | Ø 10 – 35 mm, Ø ⅜ – 1⅜” |
| Zachte ommantelde koperen buizen | Ø 10 – 18 mm |
| Dikwandige koperen buizen K65 voor koeling en luchtbehandeling | Ø ⅜ – 1⅜” |
| Buizen van persfittinsystemen van: roestvaststaal, C-staal, ook ommanteld | Ø 12 – 28 mm |
| Zachte precisiestalen buizen | Ø 10 – 28 mm |
| Stalen buizen EN 10255 | Ø ¼ – ¾” |
| Elektropijp EN 50086 | Ø 16 – 32 mm |
| Meerlagen buize | Ø 14 – 40 mm |
| universeelmotor | 230 V, 50–60 Hz,1000 W |
| elektronische veiligheids-tipschakelaar | Ja |
| Geleverd in | Stevige stalen koffer |
Gerelateerde producten:
Rems Curvo 50 pijpenbuiger basic pack Ø10-50 mm – 580110R220
3.670,66 Ex btw 3.033,60Gewaardeerd 0 uit 5Rems Hydro-Swing 22V pijpenbuiger INOX set 15+18+22 – 153419R220
1.526,40 Ex btw 1.261,49Gewaardeerd 0 uit 5Rems Hydro-Swing 22V pijpenbuiger complete set – 153418RX220
1.799,46 Ex btw 1.487,16Gewaardeerd 0 uit 5









