Senco SEN510C pneumatische boormachine – 800 rpm
258,75 Ex btw 213,84
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Senco SEN510C pneumatische boormachine – 800 rpm
Senco SEN510C pneumatische boormachine – 800 rpm heeft een sterke, lichtgewicht composiet behuizing met comfort grip. Deze boormachine beschikt over “direct drive” en kan in- en uitdraaien met 800RPM. De term “direct drive” duidt op een mechanisme waarbij de kracht direct wordt overgebracht van de motor naar het schroefmechanisme, zonder gebruik te maken van versnellingsbakken of tandwielen. Dit zorgt over het algemeen voor een efficiëntere krachtoverdracht en vermindert slijtage van onderdelen.
- Behuizing van composiet
- Directe koppelregeling
- Comfortabel handvat
- Omschakelbare motor
| Artikelnummer | SEN510C |
| Olievrij | Nee |
| Werktemperatuur range | -18 – 49 °C |
| Luchtaansluiting | 1/4″ inwendig |
| Luchtverbruik bij 60 schoten per minuut | 226.0 l/m |
| Werkdruk | 6.2 – 8 bar |
| Koppel | 11 Nm |
| Geluidsdrukniveau | 77.8 Lpa |
| Trillingniveau | <2.5 m/s2 |
| Rotaties per minuut | 800 RPM |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen (DxWxH) | 42 x 218 x 152 mm |
| Nettogewicht | 1.3 kg |
Senco is een Amerikaans bedrijf dat gespecialiseerd is in de productie en distributie van bevestigingsmiddelen en gereedschappen voor de bouw- en fabricage-industrie. Het bedrijf werd opgericht in 1948. Senco is sindsdien een belangrijke speler geworden in de markt voor pneumatisch en elektrisch aangedreven gereedschap. Het bedrijf heeft door de jaren heen een reputatie opgebouwd voor kwaliteit, duurzaamheid en innovatie in hun producten. Ze hebben een wereldwijde aanwezigheid en bedienen een breed scala aan klanten, variërend van professionele aannemers en bouwbedrijven tot doe-het-zelvers.


