Senco bandschroefmachine DS545-AC Duraspin – 10D2001N
137,32 Ex btw 113,49
Uitverkocht
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Senco bandschroefmachine DS525-18V – 10A2001N
De Senco bandschroefmachine DS545-AC Duraspin – 10D2001N is ontworpen voor snel en efficiënt schroeven bij seriematig werk. Wat direct opvalt is de slimme feed-on-returnfunctie, waardoor de volgende schroef automatisch klaarstaat. In combinatie met de hoge snelheid van 5000 toeren per minuut werk je moeiteloos grote oppervlakken af. De instelbare schroefdiepte met vergrendeling zorgt daarbij voor een gelijkmatig en strak eindresultaat. Het neusstuk is zonder gereedschap verstelbaar en ook bitwissels gaan snel en eenvoudig. De verstelbare riemhaak en ergonomische vorm maken de machine prettig in gebruik, zelfs bij langdurige klussen.
- Feed-on-returnfunctie
- Verstelbare riemhaak
- Instelbare schroefdiepte met dieptevergrendeling
- Neusstuk verstelbaar zonder gereedschap
- Omkeerschakelaar
- Heavy duty netsnoer
- Schroefgeleiding
- Bitwisseling
- Verentrekker
Toepassingen
Gipsplaat, Staalframebouw, Palleten en kratten, Bekleding, Ondervloeren, Hout op hout toepassingen, Harde vezelplaat voor buiten op hout of licht staal, Gipsplaat op licht staal, Gipsplaat op hout.
| Artikelnummer | 10D2001N |
| Type | DS5550-AC |
| Werktemperatuur range | 4 – 40 °C |
| Verbindingstype | Plastic gebonden |
| Bit lengte | 174 mm |
| Activering instelling | Variabel met vergrendeling |
| Koppel | 7 Nm |
| Geluidsdrukniveau | 84.0 Lpa |
| Geluidskrachtniveau | 95.0 Lwa |
| Trillingniveau | 0.3 m/s2 |
| Voltage | 230 V |
| Rotaties per minuut | 5000 RPM |
| Schroeflengte | 25 – 55 mm |
| Schroefdiameter | 3.5 – 5.5 mm |
| Inclusief koffer | Nee |
| Afmetingen (DxWxH) | 82 x 415 x 245 mm |
Senco is een Amerikaans bedrijf dat gespecialiseerd is in de productie en distributie van bevestigingsmiddelen en gereedschappen voor de bouw- en fabricage-industrie. Het bedrijf werd opgericht in 1948. Senco is sindsdien een belangrijke speler geworden in de markt voor pneumatisch en elektrisch aangedreven gereedschap. Het bedrijf heeft door de jaren heen een reputatie opgebouwd voor kwaliteit, duurzaamheid en innovatie in hun producten. Ze hebben een wereldwijde aanwezigheid en bedienen een breed scala aan klanten, variërend van professionele aannemers en bouwbedrijven tot doe-het-zelvers.




