Senco AT06BAAP AT-nieten Gegalvaniseerd 10mm 16000st.
32,05 Ex btw 26,49
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Senco AT06BAAP AT-nieten Gegalvaniseerd 10mm 16000st.
De Senco AT06BAAP AT-nieten Gegalvaniseerd 10mm 16000st. is een lichte, gegalvaniseerde niet met een lengte van 10 mm en een rugbreedte van 12,9 mm. Deze nieten zijn gegalvaniseerd, wat zorgt voor een standaard corrosiebescherming, en hebben een draadmaat van 21 gauge. De nieten zijn verpakt per 20.000 stuks en zijn geschikt voor diverse toepassingen. De nieten zijn ideaal voor lichte bevestigingswerkzaamheden, zoals:
- Meubelstoffering
- Meubelproductie
- Bevestigen van vilt
- Isolatieplaten
- Schermen
- Schoenen
Specificaties:
| Artikelnummer | AT06BAAP |
| Rolhoek | 0 ° |
| Verbindingstype | Lijm gebonden |
| Draad materiaal | Carbon met standaard treksterkte |
| Gauge | 21 |
| Afwerking | Standaard gegalvaniseerd |
| Coating | Standaard |
| Toepassingsomgeving | Binnen |
| Punt type | Beitel |
| Punthoek | 90 ° |
| Niet type | Lichte nieten |
| Niet-dikte | 0.69 mm |
| Niet-draad afmeting | 0.83 mm |
| Niet-kroon breedte | 12.7 mm |
| Niet-binnen breedte | 11.3 mm |
| Aantal bevestigingsmiddelen per strip/rol | 150 |
| Niet serie | AT niet |
| Niet-lengte | 10.0 mm |
| Verpakkingshoeveelheid | 16000 |
Senco is een bekend merk dat gespecialiseerd is in bevestigingssystemen, zoals spijker- en nietmachines, compressoren en gerelateerde accessoires. Het merk staat bekend om zijn hoogwaardige en duurzame producten, die veel worden gebruikt in de bouw-, houtbewerkings- en meubelindustrie. Senco heeft meerdere patenten en innovaties op het gebied van bevestigingstechnologie, zoals het Fusion™-systeem dat pneumatische kracht combineert met batterijtechnologie.






