Senco A08BAAP A-nieten Gegalvaniseerd 12mm 30000st.
65,75 Ex btw 54,34
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Senco A08BAAP A-nieten Gegalvaniseerd 12mm 30000st.
De Senco A08BAAP A-nieten Gegalvaniseerd 12mm 30000st. is een lichte niet van het type A, met een pootlengte van 12mm en een rugbreedte van 4,8 mm. Deze nieten zijn gegalvaniseerd, wat zorgt voor een standaard corrosiebescherming, en hebben een draadmaat van 22 gauge.
Deze nieten zijn ideaal voor lichte bevestigingswerkzaamheden, zoals:
- Meubelstoffering
- Bevestigen van vilt
- Isolatieplaten
- Achterwanden van kasten
- Schermen
- Schoenen
Specificaties:
| Artikelnummer | A08BAAP |
| Rolhoek | 0 ° |
| Verbindingstype | Lijm gebonden |
| Draad materiaal | Carbon met standaard treksterkte |
| Gauge | 22 |
| Afwerking | Standaard gegalvaniseerd |
| Coating | Standaard |
| Toepassingsomgeving | Binnen |
| Punt type | Beitel |
| Punthoek | 90 ° |
| Niet type | Lichte nieten |
| Niet-dikte | 0.54 mm |
| Niet-draad afmeting | 0.68 mm |
| Niet-kroon breedte | 4.8 mm |
| Niet-binnen breedte | 3.46 mm |
| Aantal bevestigingsmiddelen per strip/rol | 178 – 179 |
| Niet serie | A niet |
| Niet-lengte | 12.0 mm |
| Verpakkingshoeveelheid | 30000 |
Senco is een bekend merk dat gespecialiseerd is in bevestigingssystemen, zoals spijker- en nietmachines, compressoren en gerelateerde accessoires. Het merk staat bekend om zijn hoogwaardige en duurzame producten, die veel worden gebruikt in de bouw-, houtbewerkings- en meubelindustrie. Senco heeft meerdere patenten en innovaties op het gebied van bevestigingstechnologie, zoals het Fusion™-systeem dat pneumatische kracht combineert met batterijtechnologie.




