Senco A04BAAP A-nieten Gegalvaniseerd 6mm 60000st.
87,85 Ex btw 72,60
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Senco A04BAAP A-nieten Gegalvaniseerd 6mm 60000st.
De Senco A04BAAP A-nieten Gegalvaniseerd 6mm 60000st. is een lichte niet van het type A, met een pootlengte van 6 mm en een rugbreedte van 4,8 mm. Deze nieten zijn gegalvaniseerd, wat zorgt voor een standaard corrosiebescherming, en hebben een draadmaat van 22 gauge.
Deze nieten zijn ideaal voor lichte bevestigingswerkzaamheden, zoals:
- Meubelstoffering
- Bevestigen van vilt
- Isolatieplaten
- Achterwanden van kasten
- Schermen
- Schoenen
Specificaties:
| Artikelnummer | A04BAAP |
| Rolhoek | 0 ° |
| Verbindingstype | Lijm gebonden |
| Draad materiaal | Carbon met standaard treksterkte |
| Gauge | 22 |
| Afwerking | Standaard gegalvaniseerd |
| Coating | Standaard |
| Toepassingsomgeving | Binnen |
| Punt type | Beitel |
| Punthoek | 90 ° |
| Niet type | Lichte nieten |
| Niet-dikte | 0.54 mm |
| Niet-draad afmeting | 0.68 mm |
| Niet-kroon breedte | 4.8 mm |
| Niet-binnen breedte | 3.46 mm |
| Aantal bevestigingsmiddelen per strip/rol | 178 – 179 |
| Niet serie | A niet |
| Niet-lengte | 6.0 mm |
| Verpakkingshoeveelheid | 60000 |
Senco is een bekend merk dat gespecialiseerd is in bevestigingssystemen, zoals spijker- en nietmachines, compressoren en gerelateerde accessoires. Het merk staat bekend om zijn hoogwaardige en duurzame producten, die veel worden gebruikt in de bouw-, houtbewerkings- en meubelindustrie. Senco heeft meerdere patenten en innovaties op het gebied van bevestigingstechnologie, zoals het Fusion™-systeem dat pneumatische kracht combineert met batterijtechnologie.






