Senco 9225BAB 92-nieten Gegalvaniseerd 25mm 5000st.
34,25 Ex btw 28,31
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Senco 9225BAB 92-nieten Gegalvaniseerd 25mm 5000st.
De Senco 9225BAB 92-nieten Gegalvaniseerd 25mm 5000st. zijn nieten met een lengte van 25 mm en een gegalvaniseerde afwerking. Ze hebben een lengte van 25 mm en zijn gegalvaniseerd, wat zorgt voor een verhoogde weerstand tegen corrosie en een langere levensduur. Het is belangrijk om te controleren of uw nietmachine compatibel is met deze specificaties voordat u de nieten aanschaft. Deze nieten zijn ideaal voor toepassingen zoals het monteren van:
- Kasten
- Kratten
- Lades
- Kisten
Specificaties:
| Artikelnummer | 9225BAB |
| Rolhoek | 0 ° |
| Verbindingstype | Lijm gebonden |
| Draad materiaal | Carbon met standaard treksterkte |
| Gauge | 18 |
| Afwerking | Standaard gegalvaniseerd |
| Coating | Sencoted |
| Toepassingsomgeving | Binnen |
| Punt type | Beitel |
| Punthoek | 70 ° |
| Niet type | Middelzware nieten |
| Niet-dikte | 1.0 mm |
| Niet-draad afmeting | 1.17 mm |
| Niet-kroon breedte | 8.5 mm |
| Niet-binnen breedte | 6.6 mm |
| Aantal bevestigingsmiddelen per strip/rol | 99 – 100 |
| Niet serie | 92 niet |
| Niet-lengte | 25.0 mm |
| Verpakkingshoeveelheid | 5000 |
Senco is een bekend merk dat gespecialiseerd is in bevestigingssystemen, zoals spijker- en nietmachines, compressoren en gerelateerde accessoires. Het merk staat bekend om zijn hoogwaardige en duurzame producten, die veel worden gebruikt in de bouw-, houtbewerkings- en meubelindustrie. Senco heeft meerdere patenten en innovaties op het gebied van bevestigingstechnologie, zoals het Fusion™-systeem dat pneumatische kracht combineert met batterijtechnologie.





