Scheppach Betonmixer MIX65 – 5908408904
296,85 Ex btw 245,33
incl. btw
Artikelnummer: 50-5908408904 Categorieën: Betonmixer, Elektrisch Gereedschap, Scheppach
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Scheppach Betonmixer MIX65 – 5908408904
Met 63 liter heeft de Scheppach Betonmixer MIX65 – 5908408904 voldoende inhoud voor kleine bouwwerkzaamheden in huis en tuin. Dankzij zijn compacte formaat kan hij gemakkelijk worden opgeborgen tussen het gebruik door. Dankzij het lage scharnierpunt van de trommel is werken heel eenvoudig. Een motor van 220 watt zorgt voor een toerental van 27,5 omwentelingen per minuut en maakt gebruiksklare mengsels van betonmortel, pleister of chape van afzonderlijke bouwmaterialen.
- 220 watt elektromotor
- Mengtrommel van 63 liter met een inhoud van max. 55 kg en 27,5 omw/min
- Trommelopening van 260 mm voor effectief legen
- Draaihoogte van de trommel van 620 mm voor comfortabel werken
- Eenvoudig transport en stabiliteit dankzij de transportbevestiging en brede wielbasis
- Gemakkelijk te onderhouden, duurzaam en robuust
| Netto gewicht (kg) | 25 |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Trommelinhoud | 63 l |
| Hoogte | 935 mm |
| Lengte | 1161 mm |
| Machinegewicht | 26 kg |
| Nom. opgenomen vermogen | 220 W |
| Bediening met handwiel | Ja |
| Toerental | 27 1/min |
| Breedte | 550 mm |






