Scheppach Benzine kettingzaag CSP41 – 5910113906
182,15 Ex btw 150,54
incl. btw
Artikelnummer: 50-5910113906 Categorieën: Kettingzaag, Tuingereedschap
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Scheppach Benzine kettingzaag CSP41 – 5910113906
Scheppach Benzine kettingzaag CSP41 – 5910113906 blinkt uit in prestaties tegen een zeer aantrekkelijke prijs. De 16″ benzine kettingzaag beschikt over een SDS-systeem en voldoet aan alle zaageisen om klussen moeiteloos te klaren. Een Oregon zaagblad en ketting zijn standaard inbegrepen.
- 41 cc 2-takt motor met krachtige prestaties
- 16″ ProCut zaagblad en ketting met lage terugslag
- Veiligheidsgarantie door middel van het remsysteem waardoor de ketting stopt binnen milliseconden
- Automatische kettingsmering
- Met het SDS-systeem kan de ketting zonder gereedschap worden gemonteerd en gespannen
- Massieve metalen stootrand met spijkers voor veilig werken
- Anti-vibratie voor comfortabel werken
- Hoogwaardige luchtfilter
- Ergonomische grepen
| Cilinderinhoud | 0.21 l |
| Soort brandstof | Benzine |
| Hoogte | 255 mm |
| Lengte | 750 mm |
| Motorvermogen | 41 cm³ |
| Vermogen | 1400 W |
| Zwaardlengte | 400 mm |
| Tankinhoud | 0.26 l |
| Gewicht | 5.7 kg |
| Breedte | 255 mm |
Gerelateerde producten:
Ryobi RY18SFX35A-0 Verticuteerder 18V Snoerloze Brushless 35cm- 5133004548
269,45 Ex btw 222,69Gewaardeerd 0 uit 5






