Ryobi RY18GSA-0 Gras-Buxusschaar ONE+ 18V – 5133005764
76,75 Ex btw 63,43
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Ryobi RY18GSA-0 Gras-Buxusschaar ONE+ 18V – 5133005764
De Ryobi RY18GSA-0 Gras-Buxusschaar ONE+ 18V – 5133005764 is een veelzijdig en handig gereedschap dat je tuinonderhoud een fluitje van een cent maakt. Met een vernieuwd compact en ergonomisch ontwerp ligt deze snoeischaar prettig in de hand. De snoeischaar zorgt voor moeiteloos gebruik bij het snoeien van de buxus, andere struiken en gras. Wat deze snoeischaar zo speciaal maakt, is het eenvoudig wisselen tussen schaartypes voor diverse toepassingen. Het is zowel een gras- als struikschaar, waardoor je met één gereedschap zowel het gras als de (buxus)struiken netjes kunt houden. Dit bespaart niet alleen tijd, maar ook opbergruimte, omdat je slechts één gereedschap nodig hebt voor verschillende taken.
De SK5 stalen messen van de snoeischaar blijven langer scherp en bieden uitstekende prestaties bij het knippen van takken tot 10 mm dik. Je kunt dus moeiteloos door dikke takken snijden zonder je zorgen te maken over de scherpte van de messen. Een bijkomend voordeel van de Ryobi ONE+™ 18V Accu Gras-Buxusschaar is dat deze deel uitmaakt van het ONE+™ systeem voor huis en tuin. Dit betekent dat je het kunt aandrijven met elke ONE+™ accu, wat zorgt voor ultieme flexibiliteit en gemak. Je kunt dezelfde accu gebruiken voor meerdere Ryobi ONE+™ gereedschappen. Wat kosten bespaart en het gedoe van het omgaan met meerdere accu’s elimineert.
- Vernieuwd compact en ergonomisch ontwerp, zeer prettig in gebruik
- Eenvoudig schaartype wisselen voor diverse toepassingen
- 2-in-1 gras- en struikschaar, het perfecte gereedschap om jouw tuin netjes te houden
- SK5 stalen messen blijven langer scherp en bieden geweldige prestaties op takken tot 10mm
- Onderdeel van het ONE+™ systeem voor huis en tuin, kan dit gereedschap door elke ONE+™ accu worden gevoed!
Specificaties
| Artikelnummer | 5133005764 |
| Motor | 18V |
| Standaard toebehoren | struikgewasblad. buxusblad |
| Gewicht zonder accu (kg) | 1.01 |
| Aantal meegeleverde accu’s | 0 |
| Lader inbegrepen | Nee |
| Type accu | Li-ion |
| Grasschaarblad (mm) | 120mm |
| Modelleerschaarblad (mm) | 200mm |
| Snijtandafstand (mm) | 8mm Shrubber, 18mm Schaar |
Gerelateerde producten:
Ryobi OPP1820PT1845-0 Combokit Telescopische Heggenschaar en Snoeikettingzaag – 5133006827
224,99 Ex btw 185,94Gewaardeerd 0 uit 5Ryobi RPP1820PT1845-120 Combokit Telescopische Heggenschaar en Snoeikettingzaag – 5133006684
283,65 Ex btw 234,42Gewaardeerd 0 uit 5










