Rems perstang Mini-Press S 22V recht set met bekken VAU 15+20+25 – 578917R220
2.770,53 Ex btw 2.289,69
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Rems perstang Mini-Press S 22V recht set met bekken VAU 15+20+25 – 578917R220
De Rems perstang Mini-Press S 22V recht set met bekken VAU 15+20+25 – 578917R220 is een complete REMS perstang set met bekken , speciaal samengesteld voor gebruik met de REMS Mini‑Press 22 V accu‑persmachine. Deze set wordt geleverd in een stevige L‑Boxx koffer en bevat naast de bekken ook de accu en snellader, zodat je direct aan de slag kunt met het persen van leidingen. De accu‑radiaalpers heeft een elektrohydraulische aandrijving die met een krachtige 22 V Li‑Ion accu tot Ø 40 mm kan persen, en dankzij de automatische vergrendeling, draaibare perstangenopname én geïntegreerde LED‑werklamp is de machine prettig en veilig te gebruiken. De automatische terugloop (gedwongen afloop) garandeert dat elke persing volledig en correct wordt uitgevoerd. Dankzij het rechte ontwerp is deze perstang ideaal voor gebruik in krappe ruimtes, zoals schachten, meterkasten en renovatieprojecten.
Specificaties:
| Artikelnummer | 578917R220 |
| Gewicht | 2,6 kg |
| Werktemperatuurberei | -10 tot +60 °C |
| Persverbinding | Ø 10–40 mm |
| Accu | Li-ion 22V |
| Veiligheidstipschakelaar | Ja |
| Ledwerklamp | Ja |
| Snellaadapparaat | 220-240V |
| Systeemkoffer | L-Boxx |
| Persbek inbegrepen | VAU 15+20+25 |
Sinds de oprichting in het jaar 1909 ontwikkelt REMS producten voor de buisbewerking, in het bijzonder voor de sanitair- en verwarmingsinstallateur. Allereerst handgereedschappen, dan volgden machines en elektrische gereedschappen. De eis van de firmaoprichter Christian Föll
“REMS moet beter zijn” was altijd maatstaf voor alle handelingen. Tegenwoordig is REMS een leidende producent van machines en gereedschappen voor de buisbewerking.
Gerelateerde producten:
Rems perstang Akku-Press 22V Connected Set TH 16+20+26- 576028R220
2.759,82 Ex btw 2.280,84Gewaardeerd 0 uit 5Rems perstang Mini-Press 22V S recht set met bekken M 15+18+22 – 578038R220
1.683,16 Ex btw 1.391,04Gewaardeerd 0 uit 5Rems perstang Mini-Press 22V S recht set met bekken V 15+22+28 – 578037R220
1.683,16 Ex btw 1.391,04Gewaardeerd 0 uit 5Rems perstang Mini-Press 22V S recht set met bekken M 15+22+28 – 578036R220
1.683,16 Ex btw 1.391,04Gewaardeerd 0 uit 5Rems perstang Mini-Press 14V set met bekken V 15+22+28 – 578018R220
1.488,94 Ex btw 1.230,53Gewaardeerd 0 uit 5






