REHEAT elektrische heater B5000
127,25 Ex btw 105,17
incl. btw
Artikelnummer: 50-REH492107 Categorie: Werkplaats verwarming
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Elektrische heater B5000 van Reheat.
Bijzondere kenmerken
- Zeer goede prijs / kwaliteitsverhouding
- Perfect voor het verwarmen van bijvoorbeeld kamers, kantoren of uw huiskamer
- Robuust metalen frame en behuizing
- IPX4 bescherming
- 3 standen
- Vermogen van 5000 watt
- Luchtvolumestroom van 530 m³/u
- Voor ruimtes van 100 m³
- Thermostaatbereik van 85 °C
- Elektrische voeding: 380 – 400 / 50 V/Hz
| Artikelnummer | REH492107 |
| EAN-code | 8719497492107 |
| Merk | REHEAT |
| Netto gewicht (kg) | 5,6 |
| Aantal standen | 3 |
| Afmeting breedte | 270 mm |
| Afmeting diepte | 255 mm |
| Afmeting hoogte | 400 mm |
| Bescherming | IPX4 |
| Elektrische voeding | 380 – 400 / 50 V/Hz |
| Luchtvolumestroom | 530 m³/u |
| Thermostaatbereik | 85 °C |
| Vermogen | 5000 W |
| Voor ruimtes van | 100 m³ |






