Raaco CarryMore 55×2 zwart- 146395
149,15 Ex btw 123,26
incl. btw
Artikelnummer: 50-146395 Categorie: Opbergen
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Raaco CarryMore 55
Opberg- en transportsysteem voor 2 CarryLite 55 4×8. Uitgerust met een ergonomische handgreep en een verbindingsmechanisme om verschillende eenheden aan elkaar te koppelen.
specificaties:
| Artikelnummer | 146395 |
| Barcode | 5733439146395 |
| Merk | RAACO |
| Netto gewicht (kg) | 0 |
| Kleur | Blauw |
| Hoogte | 195 mm |
| Lengte | 278 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering | Leeg |
| Aantal delen | 2 |
| Aantal vakken | 2 |
| Breedte | 386 mm |
| Met handvat | Ja |
| Met transparant deksel | Nee |






