MasterLock Discusslot, Excell, 80mm, O11mm
31,15 Ex btw 25,74
incl. btw
Artikelnummer: 50-M50EURD Categorie: Hangsloten
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

| Merk | MASTER-LOCK |
| Netto gewicht (kg) | 0,46 |
| Beugelhoogte | 17 mm |
| Schijfuitvoering | Nee |
| Slotkastbreedte | 80 mm |
| Materiaal (slot)beugel | Staal |
| Materiaal slotkast | Staal |
| Cijfercombinatie of sleutel | Sleutel |
| Aantal sleutels | 4 |
| Diameter beugel | 12 mm |
| Beugeldikte | 10 tot 15 mm |
| Beugelbreedte | 24 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| TSA | Nee |






