MasterLock 4 Hangsloten 20mm Gelijksluitend
16,05 Ex btw 13,26
incl. btw
Artikelnummer: 50-120EURQNOP Categorie: Hangsloten
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Hangslot met 20 mm breed huis van massief messing; verpakking van 4 van Masterlock.
Bijzondere kenmerken
- Hangslot met 20 mm breed huis van massief koper voor duurzaamheid en corrosiebestendigheid
- Stalen beugel van 3 mm past op de meeste bagageritssluitingen
- Set van 4 hangsloten met gelijke sleutels
Optimaal geschikt voor
- Rugzakken, weekend- en sporttassen
- Aktetassen en computertassen
- Koffers en reizen
| Merk | MASTER-LOCK |
| Netto gewicht (kg) | 0,148 |
| Beugelhoogte | 11 mm |
| Schijfuitvoering | Nee |
| Gelijksluitend | Ja |
| Slotkastbreedte | 20 mm |
| Materiaal (slot)beugel | Staal |
| Materiaal slotkast | Messing |
| Cijfercombinatie of sleutel | Sleutel |
| Aantal sleutels | 4 |
| Diameter beugel | 3 mm |
| Beugeldikte | 5 tot 10 mm |
| Beugelbreedte | 9 mm |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |






