Laserliner VideoPocket HD
159,43 Ex btw 131,76
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Laserliner VideoPocket HD
De Laserliner VideoPocket HD is een compacte en krachtige inspectiecamera die ideaal is voor het lokaliseren van problemen achter wanden, leidingen of in holle ruimten. Dankzij de hoge resolutie camera en 6 krachtige led-lampen levert de VideoPocket HD duidelijke beeld- en video-opnames, zelfs op moeilijk toegankelijke plekken. Het apparaat beschikt over een groot 4,3” display waarop het beeld altijd correct wordt weergegeven dankzij rotatie- en spiegelfuncties. Extra hulpmiddelen zoals magneten, spiegels en haken maken het eenvoudig om objecten te bekijken of op te tillen. Foto’s kunnen worden vergeleken en opgeslagen op intern geheugen of een micro-SD-kaart, wat documentatie en analyse vergemakkelijkt. Met zijn water- en stofdichte camerakop, compacte formaat en lange sonde van 1 meter is de VideoPocket HD een betrouwbaar hulpmiddel voor technische inspecties in nauwe of lastig bereikbare ruimtes.
- Effectieve probleemlokalisatie achter of in voorwerpen, wanden, leidingen, holle ruimten
- Gedetailleerde beeld- en video-opnames dankzij een camera met hoge resolutie
- Concrete opsporing van verschillen met de functie om foto’s te vergelijken
- Kleine camera-eenheid, ideaal voor moeilijk toegankelijke plaatsen
- Krachtige objectverlichting dankzij 6 hoogrendementsleds
- Groot, uitstekend afleesbaar display
- Beeld op de monitor staat dankzij rotatie en spiegeling altijd op de passende wijze ter beschikking
- Water- en stofdichte camera-eenheid
- Magneet-, spiegel- en haakhulpstuk voor de bevestiging op de camerakop
- Aantrekken/optillen van moeilijk te bereiken voorwerpen
- Spiegel voor het bekijken van objecten in een hoek van 90°
- Evaluatie en documentatie per intern fotogeheugen en micro-SD-kaart
- Compacte bouwvorm
Specificaties:
| live-beeld | ✅ |
| opname beeld/video | ✅ |
| weergave beeld/video | ✅ |
| intern fotogeheugen | ✅ |
| foto vergelijken | ✅ |
| objectverlichting | ✅ |
| beelduitlijning | ✅ |
| digitale zoom | ✅ |
| gegevensoverdracht | ✅ |
| Diameter camerakop | 5,2 mm |
| Resolutie camera | 1280 x 720 pixel |
| Zichtveld (fov) | 65° |
| Scherpte-diepte-bereik (DOF) | 3 … 8 cm |
| Beeldschermtype | 4,3″ TFT-display |
| Resolutie display | 480 x 272 pixel |
| Lengte sonde | 1 m |
| Verlichting | 10 helderheidsstanden |
| Digitale zoom | 2-voudige digitale zoom in stappen van 25% |
| Geheugen | Micro-SD geheugenkaart tot 32 GB |
| Aansluitingen | micro-USB |
| Stroomvoorziening | 4 x 1,5V LR6 (AA) |
| Afmetingen (B x H x D) | 85 mm x 155 mm x 32 mm |
| Gewicht | 370 g (incl. Batterijen) |
Leveringsomvang:
- VideoPocket HD
- TopClips
- Micro SD kaart
- batterijen
- draagkoffer









