Laserliner VideoInspector (7,9 mm; 1,5 m)
347,61 Ex btw 287,28
incl. btw
Artikelnummer: 100-082.233A Categorie: Video-Inspectie
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Laserliner VideoInspector (7,9 mm; 1,5 m)
De Laserliner VideoInspector (7,9 mm; 1,5 m) is ontworpen voor het snel opsporen van problemen achter wanden, in leidingen of in andere moeilijk bereikbare holle ruimten. Dankzij de waterdichte camerakop en sonde, die bestand zijn tegen benzine en diesel, blijft de camera betrouwbaar onder veeleisende omstandigheden. De zes krachtige LED’s zorgen voor heldere en goed verlichte beelden, terwijl het ergonomische design en de magnetische standaard het mogelijk maken beide handen vrij te houden tijdens het werken.
- Effectieve probleemlokalisatie achter of in voorwerpen, wanden, leidingen, holle ruimten
- Camerakop en -sonde zijn waterdicht en resistent tegen benzine en diesel
- Intensieve objectverlichting aan de camera dankzij 6 hoogrendements-leds
- De gebruiker heeft, dankzij de magnetische standaard aan de basiseenheid, beide handen vrij om te werken
- Flexibele toepassingsmogelijkheden: Compatibel met hoogwaardige camera-units InspectorCamera 3DX , 3DL en 3DM
- Het toestel ligt dankzij een ergonomisch design goed in de hand
- Beeld op de monitor staat dankzij rotatie en spiegeling met variabele weergaven ter beschikking
- Natuurgetrouwe kleuren voor een realistische weergave
- Ook geschikt voor netvoeding
- Magneet-, spiegel- en haakhulpstuk voor de bevestiging op de camerakop
- Analyse en documentatie per micro-SD-kaart en USB-C-interface
- Mediagalerij met vermelding van datum en tijd van de opnames
- Tijdstempel: vaste kenmerking van elke opname met datum en tijd
- Energiebesparende, automatische uitschakeling na een instelbare periode
Specificaties:
| live-beeld | ✅ |
| opname beeld/video | ✅ |
| weergave beeld/video | ✅ |
| digitale zoom | ✅ |
| objectverlichting | ✅ |
| real time-stempel | ✅ |
| beelduitlijning | ✅ |
| gegevensoverdracht | ✅ |
| Diameter camerakop | 7,9 mm |
| Resolutie camera | 1280 x 720 pixel |
| Zichtveld (fov) | 80° |
| Scherpte-diepte-bereik (DOF) | 3 … 8 cm |
| Beeldschermtype | 3,5″ Kleuren-TFT-display |
| Resolutie display | 640 x 480 pixel |
| Lengte sonde | 1,5 m |
| Verlichting | 4 helderheidsstanden |
| Digitale zoom | 2-voudige digitale zoom in stappen van 10% |
| Geheugen | Micro-SD geheugenkaart tot 32 GB |
| Aansluitingen | USB type C |
| Stroomvoorziening | Li-ionaccupack 3,7V / 2,8Ah / 10,36Wh USB type C 5V / 2A |
| Afmetingen (B x H x D) | 108 mm x 260 mm x 110 mm |
| Gewicht | 685 g (incl. Accu) |
Leveringsomvang:
- VideoInspector
- InspectorCamera 1,5 m
- TopClips
- geïntegreerde Li-ion accupak
- net-/laadtoestel incl. internationaal adapter
- USB-kabel
- Micro SD kaart
- draagkoffer








