Laserliner VideoInspector 3DX (9 mm; 1 m)
1.149,71 Ex btw 950,17
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Laserliner VideoInspector 3DX (9 mm; 1 m)
De Laserliner VideoInspector 3DX (9 mm; 1 m) is ontworpen voor het opsporen van problemen in wanden, leidingen en andere moeilijk bereikbare holle ruimten. Dankzij de joystickbediening van de 9 mm camerakop biedt hij maximale flexibiliteit en kan de gewenste kijkhoek snel worden ingesteld, zodat pijpafdichtingen en andere kritieke plekken eenvoudig 360° kunnen worden gecontroleerd. De camerakop en sonde zijn waterdicht en bestand tegen diesel, benzine, motorolie, AdBlue®, ethylalcohol en zout water. Acht krachtige LED’s zorgen voor heldere verlichting, terwijl de magnetische standaard de gebruiker beide handen vrij laat voor nauwkeurig werk. Het 3,5” TFT-display kan worden geroteerd of gespiegeld en geeft natuurgetrouwe kleuren weer voor een realistische inspectie.
- Effectieve probleemlokalisatie achter of in voorwerpen, wanden, leidingen, holle ruimten
- Maximale flexibiliteit en optimaal perspectief dankzij de joystickbediening van de camerakop
- Tijdbesparende installatie op locatie dankzij snelle instelling van de gewenste kijkhoek
- Ideaal voor moeilijk bereikbare plekken die met vaste camerasystemen niet zichtbaar zijn
- Betrouwbare controle door pijpafdichtingen 360° te inspecteren
- De camerakop en -sonde zijn waterdicht en resistent tegen diesel, benzine, motorolie, AdBlue®, ethylalcohol en zout water (zoutgehalte van 28%)
- Krachtige objectverlichting dankzij 8 hoogrendementsleds
- De gebruiker heeft, dankzij de magnetische standaard aan de basiseenheid, beide handen vrij om te werken
- Beeld op de monitor staat dankzij rotatie en spiegeling met variabele weergaven ter beschikking
- Natuurgetrouwe kleuren voor een realistische weergave
- Ook geschikt voor netvoeding
- Flexibele toepassingsmogelijkheden dankzij uitwisselbare camera-eenheid
- Analyse en documentatie per micro-SD-kaart en USB-C-interface
- Mediagalerij met vermelding van datum en tijd van de opnames
- Tijdstempel: vaste kenmerking van elke opname met datum en tijd
- Het toestel ligt dankzij een ergonomisch design goed in de hand
- Energiebesparende, automatische uitschakeling na een instelbare periode
- 8 beschikbare talen
Specificaties:
| live-beeld | ✅ |
| opname beeld/video | ✅ |
| weergave beeld/video | ✅ |
| digitale zoom | ✅ |
| objectverlichting | ✅ |
| stuurbare camerakop | ✅ |
| beelduitlijning | ✅ |
| gegevensoverdracht | ✅ |
| Diameter camerakop | 9 mm |
| Resolutie camera | 1280 x 720 pixel |
| Zichtveld (fov) | 90° |
| Scherpte-diepte-bereik (DOF) | 1,5 … 10 cm |
| Beeldschermtype | 3,5″ TFT-display |
| Resolutie display | 640 x 480 pixel |
| Lengte sonde | 1 m |
| Verlichting | 4 helderheidsstanden |
| Digitale zoom | 2-voudige digitale zoom in stappen van 10% |
| Geheugen | Micro-SD geheugenkaart tot 32 GB |
| Aansluitingen | USB type C 1/4″-schroefdraad voor statief SD-kaartslot |
| Stroomvoorziening | Li-ionaccupack 3,7V / 2,8Ah / 10,36Wh USB type C 5V / 2A |
| Afmetingen (B x H x D) | 108 mm x 260 mm x 110 mm |
| Gewicht | 650 g (incl. Accu) |
Leveringsomvang:
- VideoInspector
- InspectorCamera 3DX
- geïntegreerde Li-ion accupak
- net-/laadtoestel incl. internationaal adapter
- USB-kabel
- Micro SD kaart
- draagkoffer









