Laserliner VideoInspector 3DL
1.916,26 Ex btw 1.583,69
incl. btw
Artikelnummer: 100-082.236A Categorie: Video-Inspectie
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Laserliner VideoInspector 3DL
De Laserliner VideoInspector 3DL is ideaal voor het inspecteren van wanden, leidingen en andere moeilijk bereikbare holle ruimten. Dankzij de joystickbediening van de compacte 6 mm camerakop kan de gewenste kijkhoek snel worden ingesteld, waardoor zelfs pijpafdichtingen volledig 360° kunnen worden gecontroleerd. De camerakop en sonde zijn waterdicht en bestand tegen diesel, benzine, motorolie, AdBlue®, ethylalcohol en zout water. Acht krachtige LED’s zorgen voor helder verlichte beelden, terwijl de magnetische standaard de gebruiker beide handen vrij laat voor nauwkeurig werk. Het 3,5” TFT-display biedt natuurgetrouwe kleuren en kan worden geroteerd of gespiegeld voor een optimale weergave.
- Effectieve probleemlokalisatie achter of in voorwerpen, wanden, leidingen, holle ruimten
- Maximale flexibiliteit en optimaal perspectief dankzij de joystickbediening van de camerakop
- Tijdbesparende installatie op locatie dankzij snelle instelling van de gewenste kijkhoek
- Ideaal voor moeilijk bereikbare plekken die met vaste camerasystemen niet zichtbaar zijn
- Betrouwbare controle door pijpafdichtingen 360° te inspecteren
- Compacte camerakop ideaal voor het inspecteren van kleine openingen
- De camerakop en -sonde zijn waterdicht en resistent tegen diesel, benzine, motorolie, AdBlue®, ethylalcohol en zout water (zoutgehalte van 28%)
- Krachtige objectverlichting dankzij 8 hoogrendementsleds
- De gebruiker heeft, dankzij de magnetische standaard aan de basiseenheid, beide handen vrij om te werken
- Beeld op de monitor staat dankzij rotatie en spiegeling met variabele weergaven ter beschikking
- Natuurgetrouwe kleuren voor een realistische weergave
- Ook geschikt voor netvoeding
- Flexibele toepassingsmogelijkheden dankzij uitwisselbare camera-eenheid
- Analyse en documentatie per micro-SD-kaart en USB-C-interface
- Mediagalerij met vermelding van datum en tijd van de opnames
- Tijdstempel: vaste kenmerking van elke opname met datum en tijd
- Het toestel ligt dankzij een ergonomisch design goed in de hand
- Energiebesparende, automatische uitschakeling na een instelbare periode
- 8 beschikbare talen
Specificaties:
| opname beeld/video | ✅ |
| digitale zoom | ✅ |
| real time-stempel | ✅ |
| netbedrijf | ✅ |
| objectverlichting | ✅ |
| stuurbare camerakop | ✅ |
| live-beeld | ✅ |
| weergave beeld/video | ✅ |
| beelduitlijning | ✅ |
| gegevensoverdracht | ✅ |
| Diameter camerakop | 6 mm |
| Resolutie camera | 1280 x 720 pixel |
| Zichtveld (fov) | 78° |
| Scherpte-diepte-bereik (DOF) | 3 … 8 cm |
| Beeldschermtype | 3,5″ TFT-display |
| Resolutie display | 640 x 480 pixel |
| Fotoformaat | JPEG |
| Lengte sonde | 2 m |
| Verlichting | 4 helderheidsstanden |
| Digitale zoom | 2-voudige digitale zoom in stappen van 10% |
| Geheugen | Micro-SD geheugenkaart tot 32 GB |
| Interface | USB |
| Aansluitingen | USB type C 1/4″-schroefdraad voor statief SD-kaartslot |
| Stroomvoorziening | Li-ionaccupack 3,7V / 2,8Ah / 10,36Wh USB type C 5V / 2A |
| Afmetingen (B x H x D) | 108 mm x 260 mm x 110 mm |
| Gewicht | 750 g (incl. accu) |
Leveringsomvang:
- VideoInspector
- InspectorCamera 3 DL
- geïntegreerde Li-ion accupak
- net-/laadtoestel incl. internationaal adapter
- USB-kabel
- Micro SD kaart
- draagkoffer









