Laserliner VideoInspector 3D Micro (3,9 mm; 1 m)
3.392,72 Ex btw 2.803,90
incl. btw
Artikelnummer: 100-082.277A Categorie: Video-Inspectie
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Laserliner VideoInspector 3D Micro (3,9 mm; 1 m)
De Laserliner VideoInspector 3D Micro (3,9 mm; 1 m) met een camerakop van slechts 3,9 mm is ideaal voor nauwkeurige visuele inspecties van kleine openingen in voertuigen, machines of leidingen. Dankzij de handmatige 3D-besturing kan de waterdichte, beweegbare camerakop precies worden gepositioneerd, terwijl zes keramische high-performance LED’s zorgen voor heldere beelden, zelfs onder slechte lichtomstandigheden.
- Kleine diameter van de camerakop ideaal voor kleine openingen
- Eenvoudige probleemlokalisatie achter of in voorwerpen, wanden, leidingen, holle ruimten
- Duidelijk opnames, ook onder slechte voorwaarden
- Handmatige 3D-besturing van de titaan-camerakop met max. 160°-bewegingsradius
- Robuust, duurzaam verstelmechanisme
- Intensieve objectverlichting dankzij 6 keramische hoogrendements-leds
- Beeldrotatie in stappen van 90°
- REC-functie beeld en video op SDHC-geheugenkaart
- Hoogwaardige, duurzame flexibele slang van wolfraam
- Meertalig On-Screen-Display (OSD)
- Gebruik van externe monitoren via HDMI-aansluiting
- Micro USB-aansluiting voor het opladen van accu
- Camera-eenheid kan worden vervangen
Specificaties:
| live-beeld | ✅ |
| opname beeld/video | ✅ |
| weergave beeld/video | ✅ |
| digitale zoom | ✅ |
| stuurbare camerakop | ✅ |
| real time-stempel | ✅ |
| beelduitlijning | ✅ |
| externe beeld-/video-uitgave | ✅ |
| gegevensoverdracht | ✅ |
| Diameter camerakop | 3,9 mm |
| Resolutie camera | 960 x 720 pixel |
| Zichtveld (fov) | 120° |
| Scherpte-diepte-bereik (DOF) | 0,5 … 10 cm |
| Beeldschermtype | 3,5″ TFT-display |
| Resolutie display | 640 x 480 pixel |
| Lengte sonde | 1 m |
| Verlichting | 10 helderheidsstanden |
| Digitale zoom | 10 zoomniveaus |
| Geheugen | Micro-SD geheugenkaart tot 8 GB |
| Aansluitingen | micro-USB Netadapter 5V / DC |
| Stroomvoorziening | Li-ionaccupack 3,7V / 3,2Ah / 11,84Wh Netadapter 5V / DC / 2A |
| Afmetingen (B x H x D) | 115 mm x 190 mm x 115 mm |
| Gewicht | 625 g (incl. Accu) |
Leveringsomvang:
- VideoInspector 3D
- InspectorCamera 3D Micro
- Li-ion accupak
- magnetische houder
- USB-oplaadkabel
- 8 GB micro-SD-kaart
- Card Reader
- Schroevendraaier
- draagkoffer









