Laserliner VideoFlex HD
459,72 Ex btw 379,93
incl. btw
Artikelnummer: 100-082.282A Categorie: Video-Inspectie
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Laserliner VideoFlex HD
De Laserliner VideoFlex HD is een krachtige inspectiecamera voor het nauwkeurig lokaliseren van problemen in wanden, leidingen en andere moeilijk bereikbare ruimtes. Dankzij de hoge resolutie en 1:1-weergave op het display worden beelden scherp en gedetailleerd weergegeven, terwijl de digitale zoom helpt om zelfs kleine afwijkingen duidelijk zichtbaar te maken.
- Effectieve probleemlokalisatie achter of in voorwerpen, wanden, leidingen, holle ruimten
- Zeer gedetailleerde beeld- en video-opnames dankzij een camera met hoge resolutie en een 1:1-weergave op het display zonder kwaliteitsverlies
- Extreem duidelijke digitale zoom dankzij de hoge resolutie van de camera
- De gebruiker heeft, dankzij de magnetische standaard aan de basiseenheid, beide handen vrij voor de positionering van de camera-eenheid
- Krachtige objectverlichting dankzij 8 hoogrendementsleds
- Camerakop en -sonde resistent tegen benzine en diesel
- Natuurgetrouwe kleuren voor een realistische weergave
- Optimale contrastweergave van grijsschakeringen
- Beeld op de monitor staat dankzij rotatie en spiegeling altijd op de passende wijze ter beschikking
- Webcam-functie voor de livestream van de inspectie op de pc, ideaal voor stationair bedrijf in de industrie
- Lange bedrijfsduur dankzij krachtig HighCapacityPack met lithium-ionen-technologie
- Goed herkenbare, gekleurde weergave van de accu-laadtoestand
- Apparaat oplaadbaar met multinorm-netadapter of door het laden van het accupack in gedemonteerde toestand met een gebruikelijke USB-C-oplader
- Ook geschikt voor netvoeding
- Flexibele toepassingsmogelijkheden dankzij uitwisselbare camera-eenheid
- Innovatieve gebruikersinterface en individueel te programmeren toets aan de voorkant voor de comfortabele bediening
- Analyse en documentatie per micro-SD-kaart en USB-C-interface
- Mediagalerij met vermelding van datum en tijd van de opnames
- Tijdstempel: vaste kenmerking van elke opname met datum en tijd, onafhankelijk van het uitvoermedium
- Het toestel ligt dankzij een ergonomisch design goed in de hand
- Energiebesparende, automatische uitschakeling na een instelbare periode
- 8 beschikbare talen
Specificaties:
| live-beeld | ✅ |
| opname beeld/video | ✅ |
| weergave beeld/video | ✅ |
| digitale zoom | ✅ |
| objectverlichting | ✅ |
| real time-stempel | ✅ |
| beelduitlijning | ✅ |
| externe beeld-/video-uitgave | ✅ |
| beelduitlijning | ✅ |
| gegevensoverdracht | ✅ |
| verwisselbaar accusysteem | ✅ |
| Diameter camerakop | 7,9 mm |
| Resolutie camera | 1280 x 720 pixel |
| Zichtveld (fov) | 80° |
| Scherpte-diepte-bereik (DOF) | 3 … 8 cm |
| Beeldschermtype | 5″ Kleuren-TFT-display |
| Resolutie display | 1280 x 720 pixel |
| Lengte sonde | 1,5 m |
| Verlichting | 5 helderheidsstanden |
| Digitale zoom | 2-voudige digitale zoom in stappen van 10% |
| Geheugen | Micro-SD geheugenkaart tot 32 GB |
| Interface | USB |
| Aansluitingen | USB type C |
| Stroomvoorziening | Li-ion accupak 7,4V / 2,6Ah / 19,24Wh Netadapter 9V/DC / 2A |
| Afmetingen (B x H x D) | 310 mm x 210 mm x 140 mm |
| Gewicht | 1143 g (incl. accu) |
Leveringsomvang:
- VideoFlex HD
- HD-FlexCamera 1,5 m
- magnetische houder
- TopClips
- HighCapacityPack (Li-Ion)
- net-/laadtoestel incl. internationaal adapter
- USB-C-kabel
- Micro SD kaart
- draagkoffer








