Laserliner VideoFlex HD Micro
894,23 Ex btw 739,03
incl. btw
Artikelnummer: 100-082.281A Categorie: Video-Inspectie
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Laserliner VideoFlex HD Micro
De Laserliner VideoFlex HD Micro is een compacte inspectiecamera die ideaal is voor het lokaliseren van problemen in kleine en moeilijk bereikbare ruimtes. Dankzij de smalle camerakop van 3,9 mm en de flexibele sonde bereik je eenvoudig openingen in wanden, leidingen en machines.
- Effectieve probleemlokalisatie achter of in voorwerpen, wanden, leidingen, holle ruimten
- Kleine camerakop, ideaal voor moeilijk toegankelijke plaatsen
- Zeer gedetailleerde beeld- en video-opnames dankzij een camera met hoge resolutie en een 1:1-weergave op het display zonder kwaliteitsverlies
- Extreem duidelijke digitale zoom dankzij de hoge resolutie van de camera
- De gebruiker heeft, dankzij de magnetische standaard aan de basiseenheid, beide handen vrij voor de positionering van de camera-eenheid
- Intensieve objectverlichting aan de camera dankzij 6 hoogrendements-leds
- Camerakop en -sonde resistent tegen benzine en diesel
- Natuurgetrouwe kleuren voor een realistische weergave
- Optimale contrastweergave van grijsschakeringen
- Beeld op de monitor staat dankzij rotatie en spiegeling altijd op de passende wijze ter beschikking
- Webcam-functie voor de livestream van de inspectie op de pc, ideaal voor stationair bedrijf in de industrie
- Lange bedrijfsduur dankzij krachtig HighCapacityPack met lithium-ionen-technologie
- Goed herkenbare, gekleurde weergave van de accu-laadtoestand
- Apparaat oplaadbaar met multinorm-netadapter of door het laden van het accupack in gedemonteerde toestand met een gebruikelijke USB-C-oplader
- Ook geschikt voor netvoeding
- Flexibele toepassingsmogelijkheden dankzij uitwisselbare camera-eenheid
- Innovatieve gebruikersinterface en individueel te programmeren toets aan de voorkant voor de comfortabele bediening
- Analyse en documentatie per micro-SD-kaart en USB-C-interface
- Mediagalerij met vermelding van datum en tijd van de opnames
- Tijdstempel: vaste kenmerking van elke opname met datum en tijd, onafhankelijk van het uitvoermedium
- Het toestel ligt dankzij een ergonomisch design goed in de hand
- Energiebesparende, automatische uitschakeling na een instelbare periode
- 8 beschikbare talen
Specificaties:
| live-beeld | ✅ |
| opname beeld/video | ✅ |
| weergave beeld/video | ✅ |
| zoom | ✅ |
| objectverlichting | ✅ |
| real time-stempel | ✅ |
| beelduitlijning | ✅ |
| externe beeld-/video-uitgave | ✅ |
| beelduitlijning | ✅ |
| gegevensoverdracht | ✅ |
| verwisselbaar accusysteem | ✅ |
| Diameter camerakop | 3,9 mm |
| Resolutie camera | 1280 x 720 pixel |
| Zichtveld (fov) | 83° |
| Scherpte-diepte-bereik (DOF) | 3 … 8 cm |
| Beeldschermtype | 5″ Kleuren-TFT-display |
| Resolutie display | 1280 x 720 pixel |
| Lengte sonde | 2 m |
| Verlichting | 5 helderheidsstanden |
| Digitale zoom | 2-voudige digitale zoom in stappen van 10% |
| Geheugen | Micro-SD geheugenkaart tot 32 GB |
| Interface | USB |
| Aansluitingen | USB type C |
| Stroomvoorziening | Li-ion accupak 7,4V / 2,6Ah / 19,24Wh Netadapter 9V/DC / 2A |
| Afmetingen (B x H x D) | 310 mm x 210 mm x 140 mm |
| Gewicht | 956 g (incl. accu) |
Leveringsomvang:
- VideoFlex HD
- HD MicroCamera
- magnetische houder
- HighCapacityPack m. USB-C Kabel
- net-/laadtoestel incl. internationaal adapter
- USB-C-kabel
- Micro SD kaart
- draagkoffer








