Laserliner ThermoVisualizer Pocket
221,67 Ex btw 183,20
incl. btw
Artikelnummer: 100-082.074A Categorie: Thermometing
- Gratis verzending vanaf €90,- in NL & BE*
- De prijs van internet, de service van de winkel
- Eigen reparatie afdeling
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9,3!
- Snelle bezorging door onze vaste bezorgdiensten

Laserliner ThermoVisualizer Pocket
De Laserliner ThermoVisualizer Pocket is een contactloos infrarood temperatuur meettoestel voor de exacte bepaling van oppervlakte- en materiaaltemperaturen. ook op slecht toegankelijke plaatsen kunnen metingen worden uitgevoerd. Het meetbereik kan met de laser worden gepleit en met de Hold-functie kunnen bewijskrachtige constante metingen worden uitgevoerd.
- Nauwkeurige temperatuurmeting van oppervlakken en materialen
- Duidelijke peiling van het meetbereik dankzij doellaser
- Bewijskrachtige constante meting dankzij Hold-functie
- Handige weergave van de min. – en max. waarden bij de lopende metingen
Technische gegevens:
| Meeteenheid | Infraroodtemperatuur |
| Functies | Max. |
| Min. | |
| Hold. | |
| Meetbereik infraroodtemperatuur | -40 … 400°C |
| Nauwkeurigheid infraroodtemperatuur | ± 2°C + 0,1°C/graad (-40°C … 0°C) |
| ± 2°C of ± 2% (0°C … 400°C), | |
| grotere waarde is van toepassing | |
| Emissiegraden | Vast, 0,95 |
| Optiek | 12:1 (12 m meetafstand ; 1 m meetstip) |
| Laser | Doellaser |
| Laserklasse | 2/ <1 mW (EN 60825-1:2014/AC:2017 |
| Stroomvoorziening | 1 x 9V 6LR61 (9V-blok) |
| Afmeting (B x H x D) | 95 mm x 132 mm x 37 mm |
| Gewicht | 144 gram incl. batterij |








